Zastupitelé


starosta

místostarosta
Mencl Jan

předseda kontrolního výboru
Štígl Zdeněk

předseda finančního výboru
Knický Jiří

MUDr. Holub Lukáš

Sedláčková Veronika




Výbory


Kontrolní výbor

předseda
Štígl Zdeněk

člen
Hájek Tomáš

člen
Rohnová Eva

Finanční výbor

předseda
Sinkoviczová Kateřina

člen
Antonínová Lenka

člen
Pospíšil Martin

aktualizováno: 13. 12. 2021 17:48, OI Admin

Novinky z

Nový obecní web
Úřad Obec Volný čas

aktualizace článku: 14. 1. 2022

Nový obecní web

  • OI Admin
  • 31

aktualizace stránky: 12. 1. 2022

Ohlašovna pálení

Úřad Obec

aktualizace stránky: 20. 12. 2021

Mikroregion

Myslivecké sdružení Lanžov

Úřad Obec

aktualizace stránky: 13. 12. 2021

Smlouvy

Smlouvy

Úřad

aktualizace stránky: 13. 12. 2021

Veřejné zakázky

Veřejné zakázky

Úřad